Keď obec ožila májom a umením

Pri príležitosti stavania mája sme vystúpili na novom vonkajšom pódiu a priniesli program plný hudby, tanca, spevu a radosti.

Dňa 30. apríla naša obec ožila krásnou tradíciou stavania mája, ktorá bola tento rok výnimočná aj slávnostným otvorením nového vonkajšieho pódia.

S veľkou radosťou a hrdosťou sme sa stali jeho prvými účinkujúcimi. Deti si mohli nové pódium nielen vyskúšať, ale aj naplno si užiť atmosféru vystúpenia pod holým nebom.

V pestrom tematickom programe sa spojila hudba, tanec aj herectvo. Predstavili sa deti z detského muzikálu, detskej televízie, charakterového a moderného tanca, ako aj naše talentované speváčky. O živý hudobný sprievod sa postarali pán učiteľ gitary Erik Kováč a pán učiteľ huslí Marek Šimko.

Ďakujeme všetkým za nádhernú atmosféru, veľký potlesk a spoločný zážitok, na ktorý budeme ešte dlho spomínať. Už teraz sa tešíme na ďalšie vystúpenia!

Foto galéria zo stavania mája